Open handen in een uitnodigend gebaar

Agenda, tijd voor jezelf

Laat je energie vrij stromen, steeds weer. Hier vind je de wekelijkse lessen, workshops, vollemaanavonden en evenementen.

5oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Maandag 10.00 - 11.00Bijlmer Parktheater, Amsterdam Zuidoost€ 150 per lescyclus
Meld je aan
6oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Dinsdag 10.00 - 11.00Bijlmer Parktheater, Amsterdam Zuidoost€ 150 per lescyclus
Meld je aan
6oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Dinsdag 19.00 - 20.00Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
6oktober 2026

Wekelijkse les: Ziran Qigong

Dinsdag 20.30 - 21.30Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
7oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Woensdag 09.30 - 10.30Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
7oktober 2026

Wekelijkse les: Ziran Qigong

Woensdag 11.00 - 12.00Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
9oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Vrijdag 09.30 - 10.30Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
9oktober 2026

Wekelijkse les: Tai Chi en Qigong

Vrijdag 11.00 - 12.00Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 150 per lescyclus
Meld je aan
26oktober 2026

Volle maan: Tai Chi, cacao en vuur

Maandag 19.30 - 22.00Natuurvereniging De Ruige Hof, AmsterdamOp donatiebasis
Meld je aan
14november 2026

Workshop Vijf Elementen: metaal en de herfst

Zaterdag 10.00 - 13.00Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 45
Meld je aan
24november 2026

Volle maan: stilte en vuur

Dinsdag 19.30 - 22.00Natuurvereniging De Ruige Hof, AmsterdamOp donatiebasis
Meld je aan
16januari 2027

Workshop Vijf Elementen: water en de winter

Zaterdag 10.00 - 13.00Centrum ’t Hoogt, Abcoude€ 45
Meld je aan
24april 2027

Wereld Tai Chi en Qigong Dag

Zaterdag 10.00 - 12.00Fort AbcoudeGratis
Meld je aan
10juli 2027

Tai Sea: morning edition

Zaterdag 10.00 - 14.00Strand IJmuiderslag, IJmuidenOnder voorbehoud
Meld je aan

Elke week, vaste tijden

Het lesrooster van de wekelijkse lessen in Abcoude en Amsterdam Zuidoost.

DagTijdLesLocatieStatus
Maandag10.00 - 11.00Tai Chi en QigongBijlmer Parktheater, Amsterdam ZuidoostVol, wachtlijstWachtlijst
Dinsdag10.00 - 11.00Tai Chi en QigongBijlmer Parktheater, Amsterdam ZuidoostVol, wachtlijstWachtlijst
Dinsdag19.00 - 20.00Tai Chi en QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeVol, wachtlijstWachtlijst
Dinsdag20.30 - 21.30Ziran QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeNog plekProefles
Woensdag09.30 - 10.30Tai Chi en QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeVol, wachtlijstWachtlijst
Woensdag11.00 - 12.00Ziran QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeNog plekProefles
Vrijdag09.30 - 10.30Tai Chi en QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeVol, wachtlijstWachtlijst
Vrijdag11.00 - 12.00Tai Chi en QigongCentrum ’t Hoogt, AbcoudeNog plekProefles

Een les gemist? Je haalt hem in

Ben je een keer op vakantie of ziek, dan volg je die les gewoon op een ander moment, in een van de andere groepen. Gemiste lessen worden niet terugbetaald, maar je mist ook niets. Bij de online lessen kijk je de les zeven dagen terug.